O firmie

regeneracja turbosprężarki, naprawa sterowników turbospręzarki

Firma Turbonaprawa.pl wykonuje usługi z obszaru naprawy, a także regeneracji turbin. Z powodzeniem dostarczamy także nowe turbosprężarki. Obsługujemy Klientów z Krosna i okolic, a także innych zakątków kraju. Zajmujemy się świadczeniem usług nie tylko stacjonarnie, ale też wysyłkowo. Charakteryzuje nas wysoka skuteczność działań połączona z bezkompromisowym przestrzeganiem wyznaczonych nam terminów. Pracujemy uczciwie, rzetelnie i profesjonalnie. Wśród odbiorców naszych usług znajdują się zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy.

 

Powszechne docenienie naszej działalności to efekt ciężkiej pracy i bardzo długiej obecności w branży. Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród przedsiębiorstw, które zajmują się solidną naprawą turbosprężarek. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do sprawdzenia dostarczonego do nas urządzenia. Weryfikujemy jego stan całościowo, nie umniejszając żadnego aspektu. Zależy nam bowiem na skutecznej i zgodnej z obowiązującymi standardami naprawie. Wszelkie działania wykonujemy w oparciu o najwyższe normy. Zatrudniamy osoby, które branżę turbosprężarek znają wyjątkowo dobrze. Posiadamy dodatkowo specjalistyczny sprzęt, co gwarantuje nam precyzję i kompleksowość działania.

 

Naprawiane urządzenia są poddawane surowym testom i kontrolom. Chcemy bowiem dostarczyć Klientowi sprzęt skutecznie naprawiony, który w żadnym wypadku nie zagrozi jego bezpieczeństwu. Na każdym etapie prowadzonych napraw weryfikujemy pracę turbosprężarki.

 

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim profesjonalizm i kompleksowe działanie. Zawsze proponujemy Klientom takie rozwiązania, które będą dla nich najbardziej korzystne. Stosujemy politykę lojalnościową i pracujemy na renomowanych częściach znanych i powszechnie cenionych firm. Na każdą naprawę udzielamy ponad to gwarancji.